Piekarnia Wiejska Górzyn: Kilka słów o naszej działalności

Piekarnia Wiejska biuro

Piekarnia Wiejska Górzyn oferuje całą gamę pieczywa pszenno-żytniego, pieczywa pszennego, wyrobów cukierniczych i półcukierniczych.


Misja firmy

Nadrzędnym celem działalności naszej piekarni jest wytwarzanie i dostarczanie na rynek wyrobów bezpiecznych pod względem zdrowotnym. Dlatego też oferowane przez nas pieczywo nie zawiera szkodliwych dla zdrowia dodatków i konserwantów.

Tradycyjne, sprawdzone receptury

Piekarnia Wiejska w Górzynie wypieka pieczywo według sprawdzonych i tradycyjnych receptur. Nasze produkty powstają na bazie naturalnych składników, bez dodatku polepszaczy, bez barwników, bez sztucznych napulchniaczy, dzięki czemu pieczywo jest nie tylko zdrowe, ale i bardzo smaczne.

Piekarnia Wiejska budynek

Wieloletnie doświadczenie

Doświadczenie wynikające z wieloletniej praktyki w branży, wysoka kultura produkcji oraz umiejętne łączenie tradycji z nowoczesnością pozwala nam oferować wypieki najwyższej jakości.

Najwyższa jakość, najlepszy smak

Wysoka jakość naszych wypieków, to również zasługa wykwalifikowanych pracowników, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji.

Piekarnia Wiejska biuro

Wysoka kultura pracy

Piekarnia Wiejska w Górzynie prowadzi działalność zgodnie ze stosownymi wymogami, w odniesieniu do przepisów BHP, wymogów HACCP oraz zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb Klientów.

Nasi klienci

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, posiadamy grono stałych odbiorców, którym proponujemy korzystne rabaty, a dla każdego nowego Klienta mamy przygotowaną ciekawą ofertę handlową (zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych).

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Piekarni Wiejskiej w Górzynie, do skosztowania naszych wypieków oraz współpracy.